Çağrı Merkezi: 0850 360 12 34

Kargo ve Teslimat

Kargo ve Teslimat

Teslimat İçin Ne Kadar Ücret Ödenir ?

100 TL ve üzeri siparişlerinizde kargo bedava !
100 TL altındaki siparişleriniz için sabit kargo bedeli 8 TL 'dir.

Ücretsiz Kargo Kampanyasından Yararlandığım Bir Siparişte İptal/İade Yaparsam Ne Olur ?

Kargo ücretsiz kampanyasında sepet alt limiti olmaksızın geçerli olup, iade sonrasında satın almış olduğunuz ürünlerin kampanya şartlarını sağlamaya yetmiyorsa, siparişiniz deki tüm ürünleri iade ediyorsanız,Ücretsiz kargo kampanyası iptal olur ve ücret iadesi kampanyanın iptali göz önünde bulundurularak yapılır.( İadeniz 8 TL kargo ücreti düşülerek yapılır.)

Aldığım Ürün Hangi Saatlerde Teslim Edilecek ?

Siparişiniz gönderim sağladığımız KARGO FİRMASI tarafından 09:00-18:00 olan mesai saatleri içerisinde (İş Günlerinde) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

Siparişim Kargoya Verilmiş, Adres Değişikliği Yapmak İstiyorum ?

Güncel adres bilginizi ilgili kargo firmasına iletebilmemiz için 444 78 40 nolu müşteri hizmetlerimizi arayabilir ya da [email protected] a mail atabilirsiniz.

 

Kapıda Ödeme İçin Ekstra Bir Ücret Ödemem Gerekir Mi ?

1000 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda ödeme seçeneğinden faydalanabilirsiniz. Kapıda ödeme hizmet bedeli sadece 5 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

Kargom Ne Zaman Ulaşır ?

Siparişiniz paketlenip hazırlandıktan sonra kargonuz seçtiğiniz kargo firmasına teslim edilir. Marmara-Ege-Akdeniz bölgesinde 1-3 iş günü içerisinde diğer bölgelerimizde 4-6 iş günü tahmini teslimat gerçekleşmektedir.

**(Mücbir sebepler günlere dahil edilmemiştir.)

Mobil bölgelerde teslimatları biraz daha uzun sürebileceğini lütfen dikkate alınız. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için teslimatınız ilk iş günü içerisinde yapılacaktır.

Kargomu Nasıl Takip Edebilirim ?

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde hesabınıza giriş yapıp ilgili siparişin kargo takip linkine tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üye olmadan verdiğiniz siparişlerinizde ise ana sayfamızda yer alan “Üyeliksiz Sipariş Takibi” bölümüne tıklayarak siparişinizin durumunu görebilir ve kargonuzu takip edebilirsiniz.

Kargom Hangi Kargo Şirketi İle Gönderilecektir ? 

Erbilsuel.com kargo işlemlerinde MNG Kargo ile anlaşmalıdır. 
 

Hangi, Günlerde Teslimat Yapılır ? Resmi Tatillerde Teslimat Yapılıyor Mu ?

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılmamaktadır.

 

Teslimat Sırasında Evde Yoksam Başkası Paketimi Alabilir Mi? Teslimat Sırasında Kimse Yok İse Ne Yapılmalı ?

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kurye tekrar size ulaşmayı deneyecektir. Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi taktirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Yurt Dışına Teslimatınız Var Mıdır ?

Maalesef yurt dışına teslimatımız şuan için mümkün değildir.